Invest Barcelona

Najlepszy moment na inwestycję
+34 608 760 467

Barcelona

10 korzyści
inwestowania w Barcelonie

wspaniała lokalizacja

Barcelona jest bramą Europy Południowej, centrum rozwijającego się regionu Europy, stolicą obszaru Morza Śródziemnego i mostem łączącym Afrykę Północno-Wschodnią z Ameryką Łacińską.

łatwy dostęp i połączenie ze światem

Dzięki ogromnemu lotnisku, tylko 15 min. oddalonemu od centrum Barcelony, rozwijającemu się największemu portowi Morza Śródziemnomorskiego i połączeniom lądowym koleją i międzynarodowymi autostradami.

napęd dla zróżnicowanej i dynamicznej ekonomii

Jest liderem ogromnego obszaru gospodarczego, gdzie wszystkie jego sektory mają największe wpływy. Z ogromną tradycją przemysłową i rozwinięta siecią biznesową, Barcelona stawia na działalność intensywnej gospodarki i wiedzy , a zwłaszcza na zaawansowane usługi i nowe działalności gospodarcze.

sukces inwestycji zagranicznych

W Barcelonie znajdziemy firmy z całego swiata. Katalonia otrzymuje ok. 25% rocznych inwestycji w Hiszpanii. W Barcelonie mieści sie ponad 3300 firm zagranicznych , co stanowi prawie 90% ogółu w całej Katalonii.

ważne projekty na przyszłość

Barcelona jest zobowiązana do ciągłego rozwoju i budowania nowych projektów na przyszłość. Przeżywa obecnie transformację, największą w swojej historii, ze znaczącymi inwestycjami państwowymi i ogromnymi możliwościami dla rozwoju prywatnej inicjatywy.

krajowy i zagraniczny kapitał ludzki

Barcelona to europejska stolica szkół biznesu dla obsługi firm. Mieszczą się tu najlepsze szkoły biznesu w Europie, a także szkoły wyższe i uniwersytety na najwyższym europejskim poziomie, które ułatwiają tworzenie i przyciąganie talentów. Studia w Barcelonie są gwarancją sukcesu.

szeroka oferta na rynku nieruchomości

Barcelona daje ogromne możliwości inwestowania w nieruchomości, szczególnie teraz w epoce kryzysu, gdy ich ceny znacznie spadły. Ma szeroką ofertę biur, lokali handlowych i budynków przemysłowych, dostępnych w bardzo konkurencyjnych cenach i w najwyższych standardach jakości.

współpraca publiczno - prywatna

Przy wsparciu instytucji, został opracowany model “Barcelona”, coraz bardziej uznawany na poziomie międzynarodowym, dzięki doskonałej harmonii między podmiotami państwowymi i prywatnymi.

doskonała jakość życia

Najlepsza jakość życia w Europie. Barcelona jest miastem europejskim, które gwarantuje najlepszą jakość życia dla jego mieszkańców. Miastem, które oprócz wspaniałego klimatu ze słońcem i plażą przez cały rok, dysponuje wspaniałą ofertą kulturalną i handlową , nowoczesnym i dostępnym dla wszystkich systemem ochrony zdrowia, bezpiecznym i skutecznym transportem publicznym i śródziemnomorskim stylem życia w niepowtarzalnym środowisku miejskim. Costa Brava, położona niedaleko Barcelony, to wspaniałe miejsce na odpoczynek w romantycznych zatoczkach z piaszczystymi plażami.

prestiż na całym świecie

Różne badania i międzynarodowe porównania wybierają i stawiają na Barcelonę.

Najnowsze
aktualności

06-2013

Costa BravA- 8 dowolnych dni tego lata - Srawdź cenę