Invest Barcelona

Najlepszy moment na inwestycję
+34 608 760 467

O firmie

kilka słów
O invest barcelona

Nazywam się Monika Hornowska. Mieszkam w Hiszpanii już prawie 30 lat. Dzięki znajomości kultury hiszpańskiej i języka, od wielu lat aktywnie uczestniczę w życiu biznesowym tego kraju. Stworzyłam Invest Barcelona, aby pomagać moim Rodakom z Polski w poszukiwaniu odpowiedniej Ich zapotrzebowaniom nieruchomości w Hiszpanii, jak również doradzać i zapewniać usługi niezbędne dla inwestorów w Barcelonie. Moim priorytetem jest wyszukiwanie nieruchomości na życzenie Klienta.

Jestem do Państwa dyspozycji od momentu Państwa przybycia do Barcelony. Oprowadzę Państwa po wybranych nieruchomościach i będę asystować w dokonywaniu wszelkich formalności, w tym również podczas podpisywania notarialnego aktu własności nieruchomości.

Invest Barcelona specjalizuje się w transakcjach kupna / sprzedaźy / wynajmu domów mieszkalnych, mieszkań, apartamentów, biur, biurowców oraz lokali komercyjnych w Barcelonie i okolicach, w tym na Costa Brava i Costa Dorada. Oferuję usługi, które mają sprostać Państwa potrzebom, z intencją bycia Państwa Agencją Nieruchomości.

Gwarantuję Państwu rzetelną i profesjonalną obsługę. Współpracuję z najlepszymi, renomowanymi miejsowymi Agencjami Nieruchomości, które od wielu lat świadczą legalne, o najwyzszym standarcie usługi na hiszpańskim rynku nieruchomości. Gwarancją zaufania jest również moja współpraca z prawnikami specjalizującymi się w obsłudze prawnej Klientów zagranicznych zainteresowanych dokonaniem transakcji w Hiszpanii.

 

Najnowsze
aktualności

01-2014
Proponujemy naszym Klientom tani nocleg w kawalerce w Barcelonie!  Dowiedzcie się szczegółów.
12-2013
Bezpłatna usługa badania rynku dla rozwinięcia Waszego biznesu w Barcelonie
09-2013
Tu w Hiszpanii znajdziesz pomysł na zainwestowanie Twoich pieniędzy. Teraz jest najlepszy ku temu moment. Dowiedz się jak.
08-2013

Według statystyk ceny mieszkań w Barcelonie systematycznie spadają. Jest to tendencja zauważalna we wszystkich dzielnicach, ale najbardziej w Nou Barris i Sant Andreu, które są najtańszymi dzielnicami w Barcelonie.

Wykorzystajcie taką sprzyjającą sytuację na rynku nieruchomości w Barcelonie.

Mieszkania już od 50 000 euro!.

 

06-2013

Costa BravA- 8 dowolnych dni tego lata - Srawdź cenę

06-2013

Nasza firma we współparcy z COOINDA TRAVEL, agencją podróży z Barcelony, organizuje wczasy i wycieczki na terenie całej Hiszpanii dla naszych Klientów z Polski.

 

06-2013
Cena mieszkania w Hiszpanii jest teraz 39% niższa niż 6 lat temu.
04-2013
Wzrasta zainteresowanie zagranicznych inwestorów hiszpańskimi nieruchomościami
04-2013

W związku ze zbliżającymi się wakacjami, proponujemy Państwu spędzenie ich na przepięknych plażach Costa Brava i odwiedzenie Barcelony, Girony, Figueres i Montserrat z naszym polskojęzycznym pilotem.

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami i wskazanie jakie usługi Państwa interesują i jakie regiony katalońskiego wybrzeża chcieliby Państwo odwiedzić.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w organizowaniu również krótkich, kilkudniowych pobytów w wybranych przez Państwa miejscowościach.