Invest Barcelona

Najlepszy moment na inwestycję
+34 608 760 467

Usługi

Invest Barcelona wyszukuje nieruchomości na Państwa życzenie w Barcelonie i okolicach, w tym także na Costa Brava i Costa Dorada.

Po otrzymaniu zamówienia od Państwa, współpracujący ze mną Agenci Nieruchomości lokalizują oferty, które najbardziej spełniają wymogi i oczekiwania Klienta. Dysponujemy obecnie bardzo ciekawymi nieruchomościami, po wyjatkowo korzystnych cenach, zarówno do nabycia jak i wynajmu. Nie pobieramy żadnych prowizji od naszego Klienta i oferowane mu ceny są identyczne jak dla klienta hiszpańskiego.

Wybrane oferty zostają przetłumaczone i przekazane Państwu w celu dokonania oględzin i podjęcia decyzji.

Oferuję  Państwu odbiór z lotniska w Barcelonie i Gironie ( Costa Brava) oraz wyszukuję zakwaterowania na okres wizyty rekonesansowej, w trakcie której będą Państwo mogli na miejscu obejrzeć wybraną nieruchomość do nabycia.

W ciągu jednego dnia pokazujemy Państwu kilka nieruchomości.

W przypadku decyzji o zakupie, towarzyszę Państwu w dokonaniu formalności niezbednych do nabycia nieruchomości w Hiszpanii. Jest nimi wyrobienie NIE, czyli Numeru Identyfikacyjnego Obcokrajowców, a także założenie konta w banku hiszpańskim.

Dokument aktu własności podpisuje sie w Hiszpanii przed notariuszem. Przed podpisaniem, jest on dokładnie tłumaczony naszym Klientom w obecności naszego prawnika (na życzenie klienta).

Towarzyszę Państwu aż do momentu sfinalizowania zakupu nieruchomości i oferuję usługi niezbędne w procesie wynajmu czy sprzedaży Państwa własności.

Proponuję również pomoc w umeblowaniu czy zreformowaniu Państwa nieruchomości, a także opieki nad nią w okresie Państwa nieobecności.

 

Najnowsze
aktualności

06-2013

Costa BravA- 8 dowolnych dni tego lata - Srawdź cenę

06-2013

Nasza firma we współparcy z COOINDA TRAVEL, agencją podróży z Barcelony, organizuje wczasy i wycieczki na terenie całej Hiszpanii dla naszych Klientów z Polski.

 

06-2013
Cena mieszkania w Hiszpanii jest teraz 39% niższa niż 6 lat temu.
04-2013
Wzrasta zainteresowanie zagranicznych inwestorów hiszpańskimi nieruchomościami
04-2013

W związku ze zbliżającymi się wakacjami, proponujemy Państwu spędzenie ich na przepięknych plażach Costa Brava i odwiedzenie Barcelony, Girony, Figueres i Montserrat z naszym polskojęzycznym pilotem.

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami i wskazanie jakie usługi Państwa interesują i jakie regiony katalońskiego wybrzeża chcieliby Państwo odwiedzić.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w organizowaniu również krótkich, kilkudniowych pobytów w wybranych przez Państwa miejscowościach.

 

02-2013

Mobile World Congress w Barcelonie w dniach 25-28 lutego 2013.

 

 

02-2013
Zapraszamy do obejrzenia reportażu Sylvie Barak z Barcelony